Otázky a odpovědi

Mají děti pitný režim?

Ano, po celý den. Děti se obsluhují u zvláště upraveného servírovacího stolku.

V kolik hodin si můžu vyzvednout dítě po obědě?

Školka je pro tyto děti otevřena od 12:00 hod. do 12: 15 hod. (případně dle domluvy)

V kolik hodin si mohu vyzvednout dítě po odpoledním spaní?

Odpoledne je MŠ otevřena od 14. 30 hodin. Pokud rodiče z různých důvodů potřebují dítě vyzvednout před 14. 30 hodinou, je třeba se dohodnout předem s p. učitelkou.

Může dítě vyzvednout i jiná osoba než rodič, např. starší sourozenec?

Dítě může z MŠ odvádět kromě zákonných zástupců na základě písemného pověření i starší sourozenec, prarodiče apod. Je však povinnost rodičů zapsat všechny lidi, kteří budou dítě vyzvedávat do dokumentu: odvádění dětí.

Kdy bývá zápis do mateřské školy a co si máme s sebou k zápisu přinést?

Zápis do MŠ vyhlašuje v jarních měsících (březen - duben) ředitelka MŠ. Přesné datum konání zápisu je vždy s předstihem rodičům oznámeno místním rozhlasem, vyvěšením oznámení v budově školky nebo na našich webových stránkách. K zápisu si rodiče přinesou rodný list dítěte, očkovací průkaz, vyplněnou přihlášku s potvrzením od lékaře a průkaz totožnosti.

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Na Petra mučedníka je dobře vysazovat zelí na pole.

dnes, pondělí 29. 4. 2024
úterý 30. 4. jasno 21/12 °C