1.třída Berušky

obrázekV 1.třídě „ BERUŠKA „ je kapacita 28 dětí. Třídy jsou heterogenní a zařazeny jsou zde  děti ve věku 2 - 7 let. Děti pomocí hry, která je nejpřirozenějším způsobem učení, si hrají, učí se podle  integrovaných bloků,, tématických částí, které vycházejí z školního a třídního vzdělávacího programu. Naší snahou je vytvořit pevný základ k budoucí spokojenosti a úspěšnosti v životě dítěte. Počáteční úspěchy v mateřské škole  jsou jistotou k vypěstování zdravého sebevědomí dítěte. Prostřednictvím situací a plánovaných činností učíme děti poznávat sebe a připravovat je na budoucí role v životě . Postupujeme s dětmi od konkrétního k abstraktnímu.  Přejeme si školku, kde nás „ sluníčko s beruškou “  provází na každém kroku a na blízku máme vždy přátelskou ruku.

Děti vzdělávají paní učitelka Zdubová Denisa, p. učitelka Venhudová Simona a asistentka pedagoga Zelinková Lenka

Uspořádání dne:

• provoz v 1.třídě je  od 6,00 hod. do 16,00  hod

A proč „Beruška?“

Já jsem brouček,

bydlím v trávě

kamaráda hledám právě.

S ním chci chodit do školky,

naučit se říkanky,

kreslit ,zpívat, tancovat,

nové věci poznávat.

O dětech

Únor bílý - pole sílí.

Na svatého Matěje, každá myší díra se zavěje.

24. 2. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 13 až 17°C, při nízké oblačnosti kolem 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.