Seznam věcí do MŠ

• Přezůvky na klínku – ne na zavazování, ne pantofle, nejlépe takové, které si umí dítě samo nazout.
  • Oblečení do třídy – tričko s krátkým rukávem , tepláčky nebo hrací kalhoty s kapsičkou na kapesník,  holčičky může tričko s krátkým,  zástěrka s kapsičkou  na kapesník
  • Oblečení na ven – podle sezóny takové, aby nevadilo případné ušpinění (tepláková souprava,tenisky )
  • Vhodná obuv  a pláštěnka – pro deštivé nebo blátivé počasí
  • Pyžamo – pokud bude dítě po obědě spát ( podepsané  )
  • Hygienické potřeby – kapesníčky-   balení papírových kapesníků 1x za 3 měsíce (látkové z hygienických důvodů nepoužíváme – vybíráme v září, prosinci a v březnu)
  • V zimě a v chladném počasí: rukavice, jelení lůj
  • Náhradní prádlo, po jednom kusu (ponožky, kalhotky, slipy, tričko , punčocháče, legíny )
Vše podepsat!

Snažíme se předcházet případným slzičkám, když si s kamarádem pomíchají oblečení. Za čas se děti naučí své věci poznávat, ale začátky jsou i pro ně těžké. Stačí napsat iniciály jména a vždy po vyprání zkontrolovat, zda je oblečení stále podepsané. Děkujeme.

Děkujeme, že dětem nedáváte do MŠ hračky, řetízky na krk, žvýkačky a kontrolujete,  zda děti do MŠ nenosí nebezpečné předměty (ostré věci, léky, zápalky apod.).

Listopadový vitr - bratr zimy.

Na Saturnina skučí meluzína.

29. 11. 2020

oblacnosesnezenim

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.