Smluvená pravidla

• Do školky patří jen zdravé děti.
  • Děti přicházejí do třídy nejpozději v 8.00 hod.
  • Ráno rodiče předají dítě paní učitelce ve třídě tím, že se s ní pozdraví.
  • Děti si do školky nosí max. 1 hračku z domu.
  • Nedáváte dětem do školky sladkosti – žvýkačky, lízátka, apod.
  • V šatně a ve skříňce svého dítěte udržujte pořádek – snažte se nemít skříňku přeplněnou zbytečnými věcmi, které dítěti překáží při sebeobsluze.
  • Řešení případných problémů neodkládejte, snažte se je řešit s paní učitelkou ihned.
  • Pokud se potřebujete s paní učitelkou poradit, domluvte si s ní rozhovor předem,
    aby si na Vás mohla udělat čas, nebo využijte chvíli při vyzvedávání dítěte.
  • Přiveďte mě do školky a choďte si pro mě vždy včas, není mi příjemné být poslední.
  • Pokud nebudeme stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.
  • Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě větší smutno.
  • Nevoďte dítě do školky, když mu není dobře nebo je nemocný, nakazil by kamarády, celý den by proplakal a paní učitelka by vám stejně zavolala, ať si pro dítě přijdete.
  • Když bude mít vaše dítě narozeniny narozeniny, můžete pro děti upéct něco dobrého, nebo donést nějaké ovoce a zeleninu, všichni to pak společně oslavíme a o dobrůtky se rozdělíme.
  • Čtěte pozorně informace na nástěnkách a webových stránkách, abyste na nic důležitého nezapomněli.
  • Jděte nám příkladem a dodržujte školková pravidla s námi.

Únor bílý - pole sílí.

Když půlnoční větrové v tomto měsíci silné jsou, bývá dobrá čáka úrody na ovoce.

dnes, středa 1. 2. 2023
déšť se sněhem 4 °C 2 °C